3.164,00 kr.
Gratis levering
På lager, leveringstid: Ca. 1 uge leveringstid
Faro Papua Gulvlampe fremhæver ekstra karakter i rummet med sin flotte bueformet silhuet. Denne elegante buet lampestel er udført af stål og krones af en lampeskærm af tekstil. Papua skaber en indbydende belysning med et dejligt nedadrettet varmt lys.
Brug E27 fatning til LED lyskilde med et forbrug på 15 W.
Faro Papua Gulvlampe kommer i 2 farver – sort eller hvid.
Papua er hele 200 cm høj, måler 114 cm i bredde og har 38 cm i skærmdiameter og 35 cm i lampefod.
| Spænding: | 230V |
|---|---|
| Fatning: | E27 |
| Max. wattage: | 15W |
| Materiale: | Stål/ Tekstil |
| Ledningslængde: | 200cm |
| Størrelse: | Ø38cm/H:200cm |
| Farve: | Hvid, Sort |
| IP: | IP20 |
Login