Colors Original Dekopære
Modelnavn:
Mini Globe
Produktinformation "Colors Original Dekopære"
Colors Original Dekopære giver et varmt og behageligt LED lys, som kan dæmpes.
Original kommer i fem forskellige formgivnings udgaver med et originalt filament, der komplementer med sit mønster bedst muligt harmonisk.
Alle udgaverne har E27 fatning med et forbrug på 2W og 2200K 130 lumen.
Vælg din favorit mellem:
Original – Ø6cm/H:11 cm
Compact – Ø4,5cm/H:11cm
Drop – Ø6cm/H:13cm
Mini Globe – Ø8cm/H:12cm
Globe -Ø12,5cm/H:17,5cm
| Spænding: | 230V |
|---|---|
| Modelnavn: | Globe |
| Fatning: | E27 |
| Max. wattage: | 2W |
| Farvetemperatur: | 2200K |
| Farvegengivelse: | CRI 85 |
| Dæmpning: | Ja |
| Levetid LED: | 15 000 timer |
| Energiklasse: | G |
Login